RealBrokers - Investment & Real Estate
213 0227019
info@realbrokers.gr
GR
GREEK
ENGLISH
Toggle navigation
GR
|
Πειραιάς (Δ. Πειραιά)
|
|
Οροφοδιαμέρισμα
|
2.500.000€
(Προς Πώληση) Κατοικία Οροφοδιαμέρισμα || Πειραιάς/Πειραιάς - 427 τ.μ, 9 Υ/Δ, 2.500.000€
Κωδικός:
Χαρακτηριστικά
Εμβαδόν
427 τμ.
Μπάνια
Υ/Δ
9
Όροφος
4ος
WC
Parkings
Κατηγορία
Κατοικίες
Έτος Κατασκευής
Τιμή/τ.μ.
5.855€
Κατάσταση
Καταπληκτική
Τ.μ. Οικοπέδου
Θέα
Parkings
Θέρμανση
Επίπεδα
1
Κωδικός
46568
e-agents
1894713
Επιπλέον Χαρακτηριστικά
Κλιματισμός
Φωτεινό
Επιπλωμένο
Ασανσέρ
Metro
Περιγραφή
Πειραιάς, Οροφοδιαμέρισμα, 427 τ.μ, όροφος 4ος, Έξι διαμερίσματα, επιλέξιμα για το πρόγραμμα Golden Visa, τα οποία βρίσκονται υπό ανακαίνιση και πρόκειται να παραδοθούν πλήρως επιπλωμένα και turnkey, διατίθενται στον 4ο όροφο ενός εμβληματικού κτιρίου στην καρδιά του Πειραιά, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό Μετρό Δημοτικό Θέατρο. Τα έξι διαμερίσματα έχουν συνολικό εμβαδόν 427 τ.μ. Τα τρία διαθέτουν δύο υπνοδωμάτια, ενώ τα υπόλοιπα τρία είναι διαμερίσματα ενός υπνοδωματίου, με επιφάνειες που κυμαίνονται από 49 τ.μ. έως 91 τ.μ. Κάθε διαμέρισμα θα διαθέτει τουλάχιστον δύο μονάδες κλιματισμού, ηλεκτρικές συσκευές και πλήρη επίπλωση. Πρόκειται για μια εξαιρετική ευκαιρία απόκτησης πλήρως ανακαινισμένων διαμερισμάτων, ιδανικών είτε για μακροχρόνια μίσθωση είτε για τη φιλοξενία επιπλέον μελών οικογένειας που επιθυμούν να επωφεληθούν από το πρόγραμμα ελληνικής Golden Visa. Ακόμη και για αγοραστές που δεν ενδιαφέρονται για το πρόγραμμα διαμονής, τα διαμερίσματα αποτελούν μια ισχυρή επενδυτική επιλογή σε μια ζωντανή περιοχή με σταθερά υψηλή ζήτηση για ποιοτικές κατοικίες. Σε κοντινή απόσταση από το Λιμάνι του Πειραιά και με εύκολη πρόσβαση στις πιο αναβαθμισμένες περιοχές της πόλης, το ακίνητο συνδυάζει προνομιακή τοποθεσία, υψηλή προβολή και σημαντικές επενδυτικές προοπτικές σε μία από τις πιο δυναμικές αστικές αγορές της Ελλάδας. Χαρακτηριστικά: Ασανσέρ, Ηλ. Συσκευές, Metro, Επιπλωμένο, Φωτεινό, Κλιματισμός. Κωδικός: 13906 www.realbrokers.gr
Δημοσίευση Ακινήτου:
12 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση:
12 Μαϊ, 2026
Αποστολή σε Φίλο
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
Υποχρεωτικό πεδίο
Δέχομαι η συγκεκριμένη ιστοσελίδα να χρησιμοποιήσει τα στοιχεία μου για μελλοντική επικοινωνία
Αποστολή και στο e-mail μου
Εισάγετε τον κωδικό
Αποστολή
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Υποχρεωτικό πεδίο
Κατά την επίσκεψή μου στην ιστοσελίδα αγγελιών ακινήτων, RealBrokers, εντόπισα το ακίνητο με περιγραφή:(Προς Πώληση) Κατοικία Οροφοδιαμέρισμα || Πειραιάς/Πειραιάς - 427 τ.μ, 9 Υ/Δ, 2.500.000€, Κωδ.46568, e-agentsID: 1894713 Μεσιτικό Γραφείο: RealBrokers και επιθυμώ να επικοινωνήσετε μαζί μου
Υποχρεωτικό πεδίο
Αποστολή και στο e-mail μου
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
Βασίλης Καραδήμας
213 0227019
694 1611188
211 4114633
info@realbrokers.gr
Χέυδεν 1, 10434 Αθήνα
Νόμισμα
Βασίλης Καραδήμας
213 0227019
694 1611188
211 4114633
info@realbrokers.gr
Χέυδεν 1, 10434 Αθήνα
Επίπεδα:
1
Τιμή:
2.500.000€
Εμβαδόν:
427
Τιμή/τ.μ.
5.855€
Υ/Δ:
9
Μπάνια:
Όροφος:
4ος