RealBrokers - Investment & Real Estate 
Αθήνα (Δ. Αθηναίων) | Κουκάκι | Οικόπεδο | 750.000€ Κωδικός:
photo

Χαρακτηριστικά

  • Κατηγορία Αξιοποιήσημη Γη
  • Έτος Κατασκευής
  • Τιμή/τ.μ. 5.396€
  • Κατάσταση
  • Τ.μ. Οικοπέδου
  • Επίπεδα
  • Κωδικός 46561
  • e-agents 1894453
  • Σ.Δ. 3,6
  • Σ.Κ. 70
  • Χρήση Γης Γενική κατοικία
  • Σχέδιο Πόλεως Εντός σχεδίου
  • Κοντά σε Παιδική χαρά, Συγγρού, όλες τις συγκοινωνίες

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Οικοδομήσιμο Metro
 

Περιγραφή

Αθήνα ,Κουκάκι, Οικόπεδο, εμβαδόν 139 τ.μ,  Εντός σχεδίου, Σ.Δ: 3,6,  Σ.Κ: 70 %, Γενική κατοικία. Χαρακτηριστικά: Οικοδομήσιμο, Metro. Ειδικά χαρακτηριστικά: Οικόπεδο με παλαιά κατοικία προς κατεδάφιση, με πρόσοψη 12 μ. και βάθος 11 μ,  κοντά σε Παιδική χαρά, Συγγρού, όλες τις συγκοινωνίες.   Κωδικός: 13901    Τιμή: 750.000€   www.realbrokers.gr

Αναλυτική Περιγραφή

Δεν υπάρχει διαθέσιμη

Χάρτης

Σημεία Ενδιαφέροντος

Κοντά σε: Παιδική χαρά, Συγγρού, όλες τις συγκοινωνίες
Απόσταση από:

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 11 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 11 Μαϊ, 2026

Socialize it

 
Socialize it Εκτύπωση
Δείτε ακόμα

Αθήνα - Κουκάκι

750.000 €

Οικόπεδο Προς Πώληση
  • 153 τμ.
  •  

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο

*
*
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά

info@realbrokers.gr

(Προς Πώληση) Αξιοποιήσιμη Γη Οικόπεδο || Αθήνα Κέντρο/Αθήνα - 139 τ.μ, 750.000€

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: Σ.Δ.: 3,6 Σ.Κ.: 70 Χρήση Γης: Γενική κατοικία Σχέδιο Πόλεως: Εντός σχεδίου Κοντά σε: Παιδική χαρά, Συγγρού, όλες τις συγκοινωνίες
Περιοχή: Αθήνα (Δ. Αθηναίων) Υποπεριοχή: Κουκάκι
Κατηγορία: Αξιοποιήσημη Γη Τύπος: Οικόπεδο
Τιμή: 750.000€ Εμβαδόν: 139
Τιμή/τ.μ. 5.396€ Υ/Δ:
Μπάνια: Όροφος:
Κωδικός:

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Οικοδομήσιμο Metro
 

Περιγραφή

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 11 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 11 Μαϊ, 2026

Loading...