RealBrokers - Investment & Real Estate 
Αθήνα (Δ. Αθηναίων) | Πλατεία Βάθης | Διαμέρισμα | 130.000€ Κωδικός:

Χαρακτηριστικά

  • Εμβαδόν 75 τμ.
  •  Μπάνια 1
  •  Υ/Δ 1
  • Όροφος 3ος
  • WC
  • Parkings
  • Κατηγορία Κατοικίες
  • Έτος Κατασκευής 1963
  • Τιμή/τ.μ. 1.733€
  • Κατάσταση Καλή
  • Τ.μ. Οικοπέδου
  • Θέα
  • Parkings
  • Θέρμανση
  • Επίπεδα 1
  • Κωδικός 46559
  • e-agents 1894446

Επιπλέον Χαρακτηριστικά

Αποθήκη Κλιματισμός Πόρτα Ασφαλείας Βεράντες Φωτεινό Ασανσέρ Διπλά Τζάμια Metro
 

Περιγραφή

Αθήνα, Πλατεία Βάθης, Διαμέρισμα, 75 τ.μ, όροφος 3ος, 1 επίπεδο/α, έτος κατασκευής 1963, κατάσταση Καλή. 1 Υ/Δ, 1 κουζίνα/ες, 1 μπάνιο/α , Ειδικά χαρακτηριστικά: Αποτελείται από μεγάλο σαλόνι, υπνοδωμάτιο, ανεξάρτητη κουζίνα, μπάνιο και εσωτερική αποθήκη, η οποία μπορεί να ενοποιηθεί με την κουζίνα. Χαρακτηριστικά: Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας, Αποθήκη, Διπλά Τζάμια, Βεράντες, Metro, Φωτεινό, Κλιματισμός, κουφώματα Αλουμινίου, δάπεδα Ξύλινα Πατώματα., κοντά σε Πλατεία Ομόνοιας και Βάθης, Αρχαιολογικό Μουσείο, όλες τις συγκοινωνίες      Κωδικός: 13899    Τιμή: 130.000€   www.realbrokers.gr

Αναλυτική Περιγραφή

Δεν υπάρχει διαθέσιμη

Χάρτης

Σημεία Ενδιαφέροντος

Κοντά σε: Πλατεία Ομόνοιας και Βάθης, Αρχαιολογικό Μουσείο, όλες τις συγκοινωνίες
Απόσταση από:

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 11 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 11 Μαϊ, 2026

Socialize it

 
Socialize it Εκτύπωση

Με Ενδιαφέρει το ακίνητο

*
*
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με * είναι υποχρεωτικά
Εισάγετε τον κωδικό

Ενεργειακό Πιστοποιητικό

Κατηγορία D

info@realbrokers.gr

(Προς Πώληση) Κατοικία Διαμέρισμα || Αθήνα Κέντρο/Αθήνα - 75 τ.μ, 1 Υ/Δ, 130.000€

Χαρακτηριστικά

Έτος Κατασκευής: 1963 Τ.μ. Οικοπέδου: Θέα: Κατάσταση: Καλή Parkings: Θέρμανση: Επίπεδα: 1 Κοντά σε: Πλατεία Ομόνοιας και Βάθης, Αρχαιολογικό Μουσείο, όλες τις συγκοινωνίες
Περιοχή: Αθήνα (Δ. Αθηναίων) Υποπεριοχή: Πλατεία Βάθης
Κατηγορία: Κατοικίες Τύπος: Διαμέρισμα
Τιμή: 130.000€ Εμβαδόν: 75
Τιμή/τ.μ. 1.733€ Υ/Δ: 1
Μπάνια: 1 Όροφος: 3ος

 

Στατιστικά Ακινήτου

Δημοσίευση Ακινήτου: 11 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση: 11 Μαϊ, 2026

Loading...